Novinky

18.4. 2013 Konečně po měsící přidávám na stránky fotky našeho vrhu B. Narodili se 3 samečci - 2 coroneti a překvapivě merino :-) Všichni jsou k vidění v sekci "Fotky".

30.4. 2013 Dnes do našich řad přibyla krásná samička US teddy - Kassiopea Cheeroke. Takže další chovný pár už máme komplet. Začíná se ve mně čím dál víc probouzet myšlenka založit si konečně tu chovatelskou stanici. 

8.4. 2013

O víkendu jsem dostala první fotečky a informace o mém odchovanci Fantomovi. To byla rychlost :-) Za tu chvilku, co Fantoma nemám doma, pěkně vyrostl. Fotečku jsem dala do sekce "Morčátka v nových domovech". 

Minulý týden k nám do chovu přibyl trikolorní sameček US teddy jménem Sumo z chovatelské stanice Austerlitz. Jeli jsme si pro něj autem do Slavkova u Brna, protože jsem ho nechtěla v tom počasí tahat v MHD. Je to pohodář. Už po cestě v přepravce baštil seno.

Teď pro něj sháním vhodnou samičku :-)

 

27.3. 2013

Dneska odpoledne odjel náš poslední morčík z vrhu A. Apu se dostane ke známým nových majitelů Fantoma, takže se kluci možná budou občas vídat. Podle posledních zpráv má dokonce Fantom "objednanou" nějakou nevěstu.

I Amandu, která je u nových majitelů v Brně, čeká morčecí saténový ženich.

Nejdál odjela Aurelie - teď bydlí v Podkrkonoší v CHS od Bejbinky

Měla bych mít radost, že všichni morčíci z našeho prvního odchovu našli své nové majitele, ale je mi z toho i trochu smutno :-) i v morčecí místnosti je teď nějaké nezvyklé ticho. Možná budu muset pořídit nějaký další přírůstek. Těší mě ale, že mi noví majitelé tak trochu přislíbili, že časem pošlou nějakou fotečku a info, jak se malí prďolové mají.

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode