Prodej

 

 

NA PRODEJ JSOU SAMEČCI Z VRHU B (CORONET BOB A MERINO BORGIN) narozeni19.4.2013. Můžete si je prohlédnout v sekci "Fotky"

K odběru budou předběžně od 24.5.2013

BORGIN (merino, černá - bílá s červenou, chov nebo mazlíček) 150,-

BOB (coronet, černá - červená - bílá, spíše na mazlíčka - je drobnější) 100,-

(penízky z prodeje jdou zpět morčátkům na krmení, podestýlky, veterinární péči, atd.)

po dohodě mohu morče přiblížit do Brna 

pozn. Jelikož zatím nejsme oficiální chovatelská stanice, nevydáváme mláďatům PP. Můžeme ale poskytnout informace o předcích (výpis předků na základě PP rodičů vrhu).

 

Morčátka prodávám ve věku 4 - 5 týdnů. Zaleží na jejich kondici. Prosím, aby mě kontaktovali jen vážní zájemci, u kterých se budou mít moje morčátka moc dobře   :-) Děkuju vám!

MORČÁTKA NEPRODÁVÁME JAKO SPOLEČNÍKY KE KRÁLÍKŮM ANI PRO POTŘEBY TERARISTŮ!

 
 
 

 

Než sobě nebo svým dětem pořídíte morčátko, mějte na paměti, že je to živý tvor, který má své potřeby. Bude mít hlad, bude chtít vaši společnost nebo společnost morčecího kamaráda a občas i péči veterináře. V době vaší nepřítomnosti (dovolená, atd.) bude třeba zajistit náhradní péči u někoho známého. Zvažte proto, jestli jste ochotni morčátku po celou dobu jeho života (5 -8 let) zajistit všechno, co bude potřebovat!  

Jestliže si chcete pořídit jen jednoho morčíka, kterému budete dělat společnost jen vy, je lepší vzít si domů samečka, který o něco lépe snáší samotu. Samotná samička může být postupem času mrzutá a je jí lépe s nějakou morčecí parťačkou. Samozřejmě ale záleží na každém jedinci, protože každý morčík má svou povahu :-)

Pokud si od nás pořídíte morčátko, neváhejte se kdykoli zeptat na cokoli ohledně jeho péče. Nejlépe přes e-mail, který je uveden v kontaktech.                                                                     

             

BUDU MOC RÁDA, KDYŽ MI NOVÍ MAJITELÉ MÝCH ODCHOVANCŮ OBČAS NAPÍŠÍ, JAK SE MORČÁTKO MÁ, PŘÍPADNĚ POŠLOU NĚJAKOU FOTKU! 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode